• VU16 Landskampioen 2019
  • Programma (meest actueel, beheerd door de bond)

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    za 26-nov. 19:00Orange Lions Academy V21 1 - Flashing Apollo V21 1UitgespeeldVan Hogendorphal
    za 03-dec. 14:00Flashing Heiloo X12 1 - Onze Gezellen X12 3Te spelenHet Vennewater
    za 03-dec. 14:00Flashing Heiloo X12 2 - BV Lisse X12 1Te spelenHet Vennewater
    za 03-dec. 14:30BC Triple ThreaT V21 1 - Flashing Apollo V21 1Te spelenSpaarnehal
    za 03-dec. 15:30Flashing Heiloo X14 2 - BV Lisse X14 1Te spelenHet Vennewater
    za 03-dec. 15:30Flashing Heiloo MSE 2 * - BV Lisse MSE 2Te spelenHet Vennewater
    za 03-dec. 17:15Flashing Heiloo VSE 1 ** - Harlemlakers VSE 1Te spelenHet Vennewater
    za 03-dec. 17:15Flashing Heiloo M18 1 (VR) - MBCA A'veen M18 2Te spelenHet Vennewater
    za 03-dec. 19:00Flashing Heiloo MSE 3 - BV Lisse MSE 3 *Te spelenHet Vennewater
    za 03-dec. 19:15Flashing Heiloo MSE 1 - BC APOLLO Amsterdam MSE 4Te spelenHet Vennewater
    zo 04-dec. 11:30BV Early Bird M16 1 (VR) - Flashing Heiloo M16 2 (VR)Te spelenKarekiet
    zo 04-dec. 13:15BV Early Bird X14 1 - Flashing Heiloo X14 1Te spelenKarekiet
    vr 09-dec. 19:15VBC Akrides VSE 2 - Flashing Heiloo VSE 1 **Te spelenSporthal IJmuiden-Oost
    vr 09-dec. 21:00VBC Akrides MSE 2 - Flashing Heiloo MSE 1Te spelenSporthal IJmuiden-Oost
    vr 09-dec. 21:00VBC Akrides MSE 3 - Flashing Heiloo MSE 2 *Te spelenSporthal IJmuiden-Oost
    za 10-dec. 13:45Flashing Heiloo X14 1 - BC APOLLO Amsterdam X14 2Te spelenHet Vennewater
    za 10-dec. 13:45Flashing Heiloo M16 2 (VR) - K.T.C. M16 1Te spelenHet Vennewater
    zo 11-dec. 10:00BC APOLLO Amsterdam X12 2 - Flashing Heiloo X12 1Te spelenApollohal
    zo 11-dec. 14:00BC APOLLO Amsterdam M18 2 - Flashing Heiloo M18 1 (VR)Te spelenApollohal
    zo 11-dec. 16:00BV Aalsmeer X12 2 - Flashing Heiloo X12 2Te spelenProosdijhal
    zo 11-dec. 16:00BV Aalsmeer X14 2 - Flashing Heiloo X14 2Te spelenProosdijhal
    zo 11-dec. 16:30BV Hoofddorp MSE 3 - Flashing Heiloo MSE 3Te spelenSportcomplex Koning Willem-Alexander
    za 17-dec. 11:00United Academy V21 1 - Flashing Apollo V21 1Te spelenSportcentrum De Kooi
    za 17-dec. 14:00Flashing Heiloo X12 1 - Landslake Lions X12 1Te spelenHet Vennewater
    za 17-dec. 14:00Flashing Heiloo X12 2 - Northside Ballers Amsterdam X12 1Te spelenHet Vennewater
    za 17-dec. 15:00BC Gaasperdam Warriors X14 1 - Flashing Heiloo X14 1Te spelenBijlmer Sportcentrum
    za 17-dec. 15:30Flashing Heiloo X14 2 - The Sea Devils X14 1Te spelenHet Vennewater
    za 17-dec. 15:30Flashing Heiloo MSE 2 * - The Sea Devils MSE 1 *Te spelenHet Vennewater
    za 17-dec. 17:15Flashing Heiloo MSE 3 - Northside Ballers Amsterdam MSE 1Te spelenHet Vennewater
    za 17-dec. 17:15Flashing Heiloo M18 1 (VR) - Almere Pioneers M18 1Te spelenHet Vennewater
    za 17-dec. 18:15Mapleleaves M16 1 - Flashing Heiloo M16 2 (VR)Te spelenWaterakkers De
    za 17-dec. 19:15Flashing Heiloo MSE 1 - Almere Pioneers MSE 1Te spelenHet Vennewater
  • Wedstrijden, jury, scheidsrechters en vervoer komend weekend (niet komen opdagen bij fluiten betekent dat je 15 euro betaalt aan degene die voor jou gaat fluiten)

    ZATERDAG 3 DECEMBER IS DE 2E DAG VAN DE BS2 CURSUS (SCHEIDSRECHTERS)

    Za 3 dec. 2022

     

    Thuis

           
                   

    Team

    Tijd

    Veld

    Tegen

    Fluiten

    Schrijven

       

    Flashing Heiloo X12 1

    1400

    2

    Onze Gezellen X12 3

    Marnix Posch

    Ouders X12-1

     
           

    Floris Vogel

    Valentijn Nap

     

    Flashing Heiloo X12 2

    1400

    1

    BV Lisse X12 1

    Arjan Boekel

    Ouders X12-2

     
           

    Charlie Robbins

    Taeke Leek

     

    Flashing Heiloo MSE 2

    1530

    1

    BV Lisse MSE 2

    Mark Reurts

    Amber Blokdijk

     
           

    Fabian Dulmers

    Lisa Tzaraf

     

    Flashing Heiloo X14 2

    1530

    2

    BV Lisse X14 1

    Stefan van der Vliet

    Ouders X14-2

     
           

    Wessel de Haas

    Mats Caspers

     

    Flashing Heiloo M18 1

    1715

    1

    MBCA A'veen M18 2

    Bond

    John Kops

       
             

    Paul van Rijn

     
             

    Louis Schut

     

    Flashing Heiloo VSE 1

    1715

    2

    Harlemlakers VSE 1

    Jeffrey Klerk

    Alexander de Reus

     
           

    Yannick Gaarthuis

    Imme Strabbing

     

    Flashing Heiloo MSE 3

    1900

    2

    BV Lisse MSE 3

    Jan Ouwehand

    Nine Ramler

     
           

    Thomas Verstappen

    Isa van Holk

     

    Flashing Heiloo MSE 1

    1900

    1

    BC APOLLO Amsterdam MSE 4

    Bond

    Zoë Jünger

     
             

    Michael Heebels

     
             

    Quint Jansen

     
                   

    Za 3 dec. 2022

     

    Uit

           
                   

    Team

    Tijd

    Veld

    Tegen

    Accomodatie

    Plaats

    Vervoer

     

    BC Triple ThreaT V21 1

    1430

    1

    Flashing Apollo V21 1

    Spaarnehal

    HAARLEM

    Zelf

     
                   

    Zo 4 dec. 2022

     

    Uit

           
                   

    Team

    Tijd

    Veld

    Tegen

    Accomodatie

    Plaats

    Vervoer

     

    BV Early Bird M16 1

    1130

    1

    Flashing Heiloo M16 2

    Karekiet

    PURMEREND

    Fam. Muller

               

    Fam. Jansen

               

    Fam. Kalwij

    BV Early Bird X14 1

    1315

    1

    Flashing Heiloo X14 1

    Karekiet

    PURMEREND

    Fam. Jongeneel

               

    Fam. Duinmeijer

               

    Fam. Steenhoek

     

     

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.Onze Gezellen X12 3 - Flashing Heiloo X12 140 - 51
    20 nov.Flashing Apollo V21 1 - Jolly Jumpers V21 148 - 52
    20 nov.Landslake Lions X14 3 - Flashing Heiloo X14 247 - 36
    19 nov.BC APOLLO Amsterdam VSE 2 - Flashing Heiloo VSE 1 **34 - 30
    19 nov.BV Amsterdam MSE 4 - Flashing Heiloo MSE 2 *95 - 58
    19 nov.Volendam MSE 1 - Flashing Heiloo MSE 180 - 69
    19 nov.MBCA A'veen X12 2 - Flashing Heiloo X12 159 - 21
    19 nov.BC Schrobbelaar MSE 2 - Flashing Heiloo MSE 371 - 54
    19 nov.Flashing Heiloo X14 1 - BV Aalsmeer X14 178 - 56
    19 nov.Flashing Heiloo M16 2 (VR) - BV Aalsmeer M16 134 - 32
    19 nov.BV Hoofddorp X12 3 - Flashing Heiloo X12 230 - 23
    13 nov.Basketbal Academie Limburg V21 1 - Flashing Apollo V21 153 - 60
    12 nov.Flashing Heiloo MSE 1 - SVO Basketball MSE 1101 - 68
    12 nov.Flashing Heiloo VSE 1 ** - BV Amsterdam VSE 30 - 20
    12 nov.Flashing Heiloo M16 2 (VR) - Northside Ballers Amsterdam M16 222 - 29
    12 nov.Flashing Heiloo M18 1 (VR) - Hot Pepper Heat M18 154 - 69
    12 nov.Flashing Heiloo X14 2 - AMVJ-Amsterdam X14 1 *31 - 29
    12 nov.Flashing Heiloo MSE 2 * - BC Triple ThreaT MSE 181 - 57
    12 nov.Flashing Heiloo X14 1 - MBCA A'veen X14 235 - 90
    12 nov.Flashing Heiloo MSE 3 - MBCA A'veen MSE 342 - 60
    12 nov.Flashing Heiloo X12 1 - The Challengers X12 117 - 38