• VU16 Landskampioen 2019
  • 7 van pagina 7

  • Programma

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    za 09-okt. 16:00Flashing Heiloo VSE 1 - Onze Gezellen VSE 2Te spelenHet Vennewater
    za 09-okt. 17:30Racing Beverwijk MSE 2 - Flashing Heiloo MSE 1Te spelenDe Walvis
    za 09-okt. 17:45Flashing Heiloo M22 1 - Mapleleaves M22 1 (VR) *Te spelenHet Vennewater
    zo 10-okt. 12:00BV Aalsmeer X14 1 (VR) - Flashing Heiloo X14 1 (VR)Te spelenProosdijhal
    zo 17-okt. 14:00BC APOLLO Amsterdam V20 1 - Flashing Heiloo V20 1Te spelenApollohal
    za 23-okt. 12:15Flashing Heiloo V20 1 - Sportiff Grasshoppers V20 1Te spelenHet Vennewater
    za 23-okt. 14:15Flashing Heiloo VSE 1 - BV Hoofddorp VSE 3Te spelenHet Vennewater
    za 23-okt. 14:15Flashing Heiloo X14 1 (VR) - BC Flying Oost X14 1Te spelenHet Vennewater
    za 30-okt. 11:30Harlemlakers X12 2 - Flashing Heiloo X12 1Te spelenCalandhal Hal 1
    za 30-okt. 12:00BV Amsterdam M16 2 - Flashing Heiloo M16 2Te spelenVan Hogendorphal
    za 30-okt. 15:30Onze Gezellen M22 1 - Flashing Heiloo M22 1Te spelenOnze Gezellen Sporthal
    za 30-okt. 19:00Flashing Heiloo MSE 2 - Windmills MSE 1Te spelenHet Vennewater
    zo 31-okt. 13:45BV Aalsmeer X14 1 (VR) - Flashing Heiloo X14 1 (VR)Te spelenProosdijhal
    zo 31-okt. 14:15Jolly Jumpers V20 1 - Flashing Heiloo V20 1Te spelenSportcomplex De Vlaskoel
    zo 31-okt. 16:30JBC/Noorderhaven VSE 1 - Flashing Heiloo VSE 1Te spelenSporthal 'Sport aan Zee'
    za 06-nov. 12:00Flashing Heiloo X14 1 (VR) - Alkm.Guardians X14 1Te spelenHet Vennewater
    za 06-nov. 13:30Northside Ballers Amsterdam X12 1 - Flashing Heiloo X12 1Te spelenDe Weeren
    za 06-nov. 13:30Hot Pepper Heat M16 1 (VR) - Flashing Heiloo M16 2Te spelenDorpshuis Zwanenburg Halfweg
    za 06-nov. 14:00Flashing Heiloo V20 1 - H.S.V. Basketball V20 1Te spelenHet Vennewater
    za 06-nov. 17:15Hot Pepper Heat M18 1 - Flashing Heiloo M18 1Te spelenDorpshuis Zwanenburg Halfweg
    za 06-nov. 17:45BV Lisse M22 1 - Flashing Heiloo M22 1Te spelenDe Waterkanten
  • Zondag 17 oktober 2021

    Uit

    Tijd
    Vertrek

    Team

    Tegen

    Zaal
    Plaats

    Vervoer

    14:00
    12:30

    Meisjes U21

    BC APOLLO Amsterdam

    Apollohal
    Amsterdam

    Hartman, Kerssens,
    Hooiveld, Hulshof

     

    Zaterdag 23 oktober 2021

    Thuis

    Tijd

    Team

    Tegen

    Veld

    Fluiten

    Schrijven

    12:15

    Meisjes U21

    Sportiff Grasshoppers

    Veld 1

    Bond

    Ouders U21 (2x),
    Marit Blokker

    14.15

    Dames 1

    BV Hoofddorp

    Veld 1

    Isa Hooiveld,
    Jip Halewijn

    Mirte Bronkhorst,
    Luna van Wonderen

    14:15

    Mix U14

    BC Flying Oost

    Veld 2

    Carmen Hulshof,
    Sasja de Boer

    Ouders U14,
    Anna Hartman

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.BC APOLLO Amsterdam V20 1 - Flashing Heiloo V20 169 - 66
    10 okt.BV Aalsmeer X14 1 (VR) - Flashing Heiloo X14 1 (VR)32 - 72
    9 okt.Flashing Heiloo M22 1 - Mapleleaves M22 1 (VR) *142 - 24
    9 okt.Racing Beverwijk MSE 2 - Flashing Heiloo MSE 179 - 64
    9 okt.Flashing Heiloo M16 2 - BC APOLLO Amsterdam M16 349 - 52
    9 okt.Flashing Heiloo VSE 1 - Onze Gezellen VSE 264 - 36
    9 okt.Flashing Heiloo MSE 3 * - BV Amsterdam MSE 557 - 63
    9 okt.Flashing Heiloo V20 1 - Basketbal Academie Limburg V20 186 - 66
    9 okt.Harlemlakers MSE 5 - Flashing Heiloo MSE 290 - 63
    9 okt.Flashing Heiloo X12 1 - Dozy BV Den Helder V12 245 - 19