• VU16 Landskampioen 2019
  • Ereleden, kampioenen, Nederlandse selecties, prijzen

    Ereleden Flashing Heiloo:
    – Okko Geutskens
    – Louis Hollander
    – Ben Wallaga († 29 juli 2009)
    – Marcel Bakker
    – Frank Knegt
    – Arno Jünger
    – Huub Hartman

    Leden van verdienste Flashing Heiloo:
    – Marja Knegt
    – Mark Zwaan
    – John Kops
    – David Wesselius
    – Dana Baro
    – William Buiter
    – Erik Wernsen

    Most valuable players:
    2010: Selma ten Broek; Youri Zonneveld
    2011: Charlotte Knegt; Gavin Gronert
    2012: Job Velseboer; Joost Breedeveld
    2013: Stan Kestein; Anna Hartman
    2014: Jelle Velseboer; Jill Top
    2015: Max Knegt; Andrea Macaulay
    2016: Tim Dorrestein; Loes Rozing
    2017: Lennert Bun; Jette Hartman
    2018: Max van Rixel, Marloes Noort

    Most improved player:
    2013: Robbert de Ruiter
    2014: Latisha di Mattia
    2015: Loes Rozing
    2016: Floor Kerssens; Sander de Ruiter
    2017: Emar Hasanovic
    2018: Isa Hooiveld

    Rookie of the year:
    2013: Solana di Mattia
    2014: Loes Rozing
    2015: Jonathan Uljee
    2016: Ilian Wesselius
    2017: Wessel de Haas
    2018: Thijs Boon

    Coach of the year:
    2012-2013: Kris Appelman en Tim Knegt
    2013-2014: Tim Knegt en Han Crabbendam
    2014-2015: Paul Aris
    2015-2016: Arno Junger
    2016-2017: Susan Veerman
    2017-2018: Frank Knegt

    Hustler of the year:
    2015: Lars Kestein
    2016: Sergio Sanz Prieto
    2017: Dawit Bakker
    2018: Ilian Wesselius

    Referee of the year:
    2015: Stan Kestein
    2016: Jack Macaulay
    2017: Jurjen vd Bijl
    2018: Ying Wagenaar

    Frank Knegt award:
    2010: Familie Knegt
    2011: Kris Appelman
    2012: Mike Douma
    2013: Huub Hartman
    2014: Eva Otto
    2015: Joost de Wijs
    2016: Papiercontainer commissie
    2017: Tim Knegt
    2018: Andrea de Vries
    2019: Kees de Wit

    Vrije worp toernooi:
    2006: Stef en Roman Wesseling
    2007: Hans en Paul Ramler
    2008: Frank en Charlotte Knegt
    2009: Gavin en Nadine Gronert
    2010: Remco en Nikki van Reems
    2011: Frank en Charlotte Knegt
    2012: Ruben en pa Bruijnesteijn
    2013: Stan en Lars Kestein
    2014: Robbert en Johan de Ruiter
    2015: Han en Max Crabbendam
    2016: Stan en Jean Kestein
    2017: Han en Max Crabbendam
    2018: Max en Frank Knegt

    3-punts wedstrijd:
    2016: Ying Wagenaar
    2017: Stan Kestein
    2018: Ilian Wesselius

    Noord-Hollands kampioen:
    2015: Meisjes U12

    Nederlands kampioenschap:
    2015: Meisjes U12 tweede van Nederland (finale 55-61 tegen Jolly Jumpers)
    2018: Vrouwen VU16 Kampioen van Nederland

    Kampioenen:
    2010:
    Meisjes U18, Mix U14 2

    2011:
    Jongens U16, Meisjes U22, Jongens U16 (najaar), Jongens U18 (najaar)

    2012:
    Jongens U22, Jongens U16 2 en Jongens U12, Jongens U18 (najaar)

    2013:
    Jongens U16 1, Jongens U16 2, Jongens U16 3

    2014:
    Meisjes U12 2, Meisjes U16, Jongens U20, Heren 3, Meisjes U20

    2015:
    Heren 2, Jongens U12

    2016:
    Heren 2, Jongens U22 2, Jongens U12 2

    2017:
    Jongens U12, Jongens U20

    2018:
    Jongens U18, Mix U12 2, VU16

    Geselecteerd voor Noord-Hollandse selectie:
    1985:  Jeroen Vogel
    1990:  Floris Vogel
    2008: Charlotte Knegt
    2009: Charlotte Knegt, Rowan Bleekemolen (youngsters)
    2010: Chris Dijkman Dulkes
    2011: Max Knegt, Omry Tzaraf, Robbert de Ruiter
    2013: Marloes Noort, Michelle Biegelaar, Anna Hartman
    2014: Marloes Noort, Michelle Biegelaar, Anna Hartman, Jelle Velseboer
    2015: Marloes Noort, Michelle Biegelaar, Anna Hartman, Loes Rozing, Andrea Macaulay, Amber Knippen
    2016: Anna Hartman, Loes Rozing, Amber Knippen (trainend), Jette Hartman (trainend), Roos Warmenhoven (youngsters), Kylian ‘t Hart (trainend)
    2016 najaar: Roos Warmenhoven (youngsters), Jette Hartman

    Geselecteerd voor Nederlands team:
    2015: Anna Hartman en Loes Rozing (meisjes U14)
    2016: Anna Hartman (U15) en Loes Rozing (U14)
    2017: Jette Hartman (U14)
    2018: Jette Hartman (U16)