• VU16 Landskampioen 2019
  • Flashing Heiloo M16 2

  • Flashing Heiloo M16-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Flashing Heiloo M16-2 ( 4e divisie M16 4D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alkm.Guardians M16-111110079535544022
    2BC Triple ThreaT M16-21080273837836016
    3Volendam M16-11180364142821316
    4BV Noordkop M16-21170460439321114
    5BC Gaasperdam Warriors M16-21170466748917814
    6Northside Ballers Amsterdam M16-21170465752013714
    7Mapleleaves M16-11170460841119714
    8BC Flying Oost M16-21140757557328
    9Harlemlakers M16-211308386611-2256
    10Blue Stars M16-210109327696-3692
    11De Dunckers M16-4111010307783-4760
    12Flashing Heiloo M16-2111010253921-6680
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Flashing Heiloo M16-2

    Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie

    23,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    83,73

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd