• VU16 Landskampioen 2019
  • Flashing Heiloo M18 1 (VR) BASKETBALL

  • Flashing Heiloo M18-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Buiter, WilliamTechnische stafCoach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Flashing Heiloo M18-1 ( 4e divisie M18 4D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Mapleleaves M18-110100071532139420
    2Racing Beverwijk M18-11090178636741918
    3BC APOLLO Amsterdam M18-51070367140226912
    4Windmills M18-110604392435-4312
    5K.T.C. M18-21060451539611912
    6MBCA A'veen M18-410505523566-4310
    7Northside Ballers Amsterdam M18-210505479542-6310
    8Flashing Heiloo M18-110307424660-2366
    9BV Hoofddorp M18-410208470582-1124
    10Alkm.Guardians M18-210109358694-3362
    11Break Out '88 M18-110109274642-3680

    Poulestanden Flashing Heiloo M18-1 ( 4e divisie M18 4D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alkm.Guardians M18-11090169639330318
    2K.T.C. M18-11080265240324916
    3Racing Beverwijk M18-2106045805314912
    4The Sea Devils M18-110406536514228
    5Onze Gezellen M18-210208395591-1964
    6Flashing Heiloo M18-110109321748-4272
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Tieme van denTeamspeler
    Vegt, Thijs Van DerTeamspeler
    Wesselius, IlianTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Flashing Heiloo M18-1

    Mannen U18 afdeling 2e Helft Competitie

    32,10

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    74,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd