• VU16 Landskampioen 2019
  • Flashing Heiloo MSE 1

  • Flashing Heiloo MSE 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wesselius, DavidTechnische stafCoach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 17:00Flashing Heiloo MSE 1 - Windmills MSE 1 *Het Vennewater
    10 mrt. 13:00U.S. MSE 2 - Flashing Heiloo MSE 1Amstelcampushal
    16 mrt. 17:00Flashing Heiloo MSE 1 - MBCA A'veen MSE 2Het Vennewater
    23 mrt. 20:30BV Amsterdam MSE 3 - Flashing Heiloo MSE 1Van Hogendorphal
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Flashing Heiloo MSE 1 ( 3e divisie MSE 3D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MBCA A'veen MSE 2161303114997817126
    2Flashing Heiloo MSE 1141103108490717722
    3De Hoppers MSE 1141103108087520522
    4Almere Pioneers MSE 2161006104610083820
    5BV Amsterdam MSE 31590699789210518
    6Racing Beverwijk MSE 215807969981-1216
    7D.E.D. MSE 116808105810193916
    8BV Orca's MSE 116808107493813616
    9U.S. MSE 2157089909068414
    10Windmills MSE 1 *1550108841046-1628
    11BC APOLLO Amsterdam MSE 31610157461268-5222
    12BV Hoofddorp MSE 2140014729988-2590
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Caspers, MatsTeamspeler
    Posch, MarnixTeamspeler
    Reurts, MarkTeamspeler
    Reus, Alexander deTeamspeler
    Rixel, Max vanTeamspeler
    Strabbing, ImmeTeamspeler
    Takats, JulianTeamspeler
    Tsutskhashvili, SandroTeamspeler
    Wesselius, AaronTeamspeler
    Wubbolt, CasperTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Flashing Heiloo MSE 1

    VS

    Windmills MSE 1 *

    02 maart 202417:00 uur
    Het Vennewater Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Flashing Heiloo MSE 1

    Mannen Senioren Afdeling

    77,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    64,79

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,57

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd