• VU16 Landskampioen 2019
  • Flashing Heiloo MSE 2

  • Flashing Heiloo MSE 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baro, DanaTechnische stafAssistent-coach
    Junger, ArnoTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.Flashing Heiloo MSE 2 - U.S. MSE 364 - 54
    8 mei.Landslake Lions MSE 1 - Flashing Heiloo MSE 273 - 43
  • Poulestanden Flashing Heiloo MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Landslake Lions MSE 1141400103868635228
    2Flashing Heiloo MSE 21590610049059918
    3BV Amsterdam MSE 415906100390110218
    4Windmills MSE 11080271661510116
    5Landslake Lions MSE 214806781781016
    6U.S. MSE 315708879972-9314
    7The Sea Devils MSE 111209555734-1794
    8D.E.D. MSE 2142012783987-2044
    9L.C. Players MSE 1121011626804-1782
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baro, DanaTeamspeler
    Boeghem, Ralph vanTeamspeler
    Boekel, ArjanTeamspeler
    Haanraads, YouriTeamspeler
    Kops, JohnTeamspeler
    Littooij, EvertTeamspeler
    Ouwehand, JanTeamspeler
    Rijn, Paul vanTeamspeler
    Verstappen, ThomasTeamspeler
    Vogel, FlorisTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Flashing Heiloo MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    66,93

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    60,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd