• VU16 Landskampioen 2019
  • Flashing Heiloo MSE 2

  • Flashing Heiloo MSE 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mrt. 18:45Flashing Heiloo MSE 2 - Alkm.Guardians MSE 1Het Vennewater
    10 mrt. 11:00U.S. MSE 4 - Flashing Heiloo MSE 2Amstelcampushal
    16 mrt. 18:45Flashing Heiloo MSE 2 - Landslake Lions MSE 2Het Vennewater
    23 mrt. 14:35BV Amsterdam MSE 5 - Flashing Heiloo MSE 2Van Hogendorphal
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Flashing Heiloo MSE 2 ( 4e divisie MSE 4D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1U.S. MSE 4161402105283122128
    2BC Triple ThreaT MSE 2151302122997725226
    3BC Schrobbelaar MSE 2151005107692315320
    4Alkm.Guardians MSE 1158079468757116
    5BV Amsterdam MSE 5168089469004616
    6VBC Akrides MSE 316808104210311116
    7HBC MSE 1157089661001-3514
    8MBCA A'veen MSE 31670910091144-13514
    9Landslake Lions MSE 214509866918-5210
    10Flashing Heiloo MSE 214509801862-6110
    11BV Hoofddorp MSE 31650119331029-9610
    12Hot Pepper Heat MSE 3 *1620148411216-3752
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baro, DanaTeamspeler
    Boeghem, Ralph vanTeamspeler
    Boekel, ArjanTeamspeler
    Haddouch, SoufianTeamspeler
    Hoogland, StephanTeamspeler
    Kabel, JoostTeamspeler
    Klerk, JeffreyTeamspeler
    Knegt, TimTeamspeler
    Kops, JohnTeamspeler
    Ouwehand, JanTeamspeler
    Rijn, Paul vanTeamspeler
    Taylor, Lat-DiorTeamspeler
    Tuinfort, CliftonTeamspeler
    Verstappen, ThomasTeamspeler
    Vogel, FlorisTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Flashing Heiloo MSE 2

    VS

    Alkm.Guardians MSE 1

    02 maart 202418:45 uur
    Het Vennewater Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Flashing Heiloo MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    57,21

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    61,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,71

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd