• VU16 Landskampioen 2019
  • Flashing Heiloo MSE 3

  • Flashing Heiloo MSE 3 **

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Klerk, JeffreyTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 15:15Flashing Heiloo MSE 3 ** - Harlemlakers MSE 6Het Vennewater
    5 feb. 18:00BV Amsterdam MSE 5 - Flashing Heiloo MSE 3 **Van Hogendorphal
    12 feb. 08:30Flashing Heiloo MSE 3 ** - Onze Gezellen MSE 2Het Vennewater
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Flashing Heiloo MSE 3 ** (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alkm.Guardians MSE 1770045026918114
    2BV Lisse MSE 265013542658910
    3BV Amsterdam MSE 56402415360558
    4Blue Stars MSE 27403484416688
    5Harlemlakers MSE 67403380370108
    6U.S. MSE 57304391352396
    7HBC MSE 26105376438-622
    8BV Hoofddorp MSE 4 *6204284322-382
    9The Sea Devils MSE 26105265527-2622
    10Onze Gezellen MSE 200000000
    11Flashing Heiloo MSE 3 **6105242322-80-2
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Appelman, KrisTeamspeler
    Bokhorst, Mike vanTeamspeler
    Dulmers, LaurensTeamspeler
    Gaarthuis, YanniekTeamspeler
    Groen, JobTeamspeler
    Haddouch, SoufianTeamspeler
    Hendrikse, JaimyTeamspeler
    Hishal, LewiTeamspeler
    Hoogland, StephanTeamspeler
    Kabel, JoostTeamspeler
    Klerk, JeffreyTeamspeler
    Koreman, ThomTeamspeler
    Velseboer, TomTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Flashing Heiloo MSE 3 **

    VS

    Harlemlakers MSE 6

    29 januari 202215:15 uur
    Het Vennewater Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Flashing Heiloo MSE 3 **

    Mannen Senioren Afdeling

    40,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    53,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    -0,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd