• VU16 Landskampioen 2019
  • Flashing Heiloo MSE 3

  • Flashing Heiloo MSE 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Flashing Heiloo MSE 3 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Alkm.Guardians MSE 1171502111478033430
    2BV Lisse MSE 2171304118679938726
    3U.S. MSE 516100690269720520
    4Blue Stars MSE 21710071188103015820
    5HBC MSE 217100710639847920
    6BV Amsterdam MSE 5161006107997310618
    7BV Hoofddorp MSE 4176011726839-1136
    8The Sea Devils MSE 21720157721441-6694
    9Onze Gezellen MSE 29108490678-1882
    10Flashing Heiloo MSE 31730148551154-2992
  • Team indeling

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Flashing Heiloo MSE 3

    Mannen Senioren Afdeling

    50,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    67,88

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,12

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd