• VU16 Landskampioen 2019
  • Flashing Heiloo VSE 1

  • Flashing Heiloo VSE 1 *

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Junger, ArnoTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 mei. 11:00U.S. VSE 4 - Flashing Heiloo VSE 1 *Amstelcampushal
    28 mei. 18:00Flashing Heiloo VSE 1 * - VBC Akrides VSE 2Het Vennewater
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.Flashing Heiloo VSE 1 * - The Sea Devils VSE 125 - 57
    7 mei.BV Hoofddorp VSE 3 K - Flashing Heiloo VSE 1 *20 - 0
  • Poulestanden Flashing Heiloo VSE 1 * (VSEA Vrouwen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Hoofddorp VSE 3 K161600110149960232
    2JBC/Noorderhaven VSE 1151005817827-1020
    3Derba VSE 1161006777846-6920
    4The Sea Devils VSE 11710078347904420
    5The Challengers VSE 1181008946938820
    6De Hoppers VSE 1189098808651518
    7U.S. VSE 417809783822-3916
    8MSV/Zeemacht VSE 1177010733734-114
    9BV Amsterdam VSE 3197012791954-16314
    10VBC Akrides VSE 2173014598758-1606
    11Flashing Heiloo VSE 1 *142012407634-2272
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blokdijk, AmberTeamspeler
    Blokker, MaritTeamspeler
    Huiberts, FleurTeamspeler
    Junger, Zoe MaritTeamspeler
    Noort, MarloesTeamspeler
    Otto, EvaTeamspeler
    Ramler, NineTeamspeler
    Tzaraf, LisaTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    U.S. VSE 4

    VS

    Flashing Heiloo VSE 1 *

    22 mei 202211:00 uur
    Amstelcampushal Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Flashing Heiloo VSE 1 *

    Vrouwen Senioren Afdeling

    29,07

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    45,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,14

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd