• VU16 Landskampioen 2019
  • Flashing Heiloo X12 3 BASKETBALL

  • Flashing Heiloo X12-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Holk Van, IsaTechnische stafCoach
    Ramler, NineTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blokland, Fiene vanTeamspeler

    Er zijn 12 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 13:30VBC Akrides X12-1 - Flashing Heiloo X12-3Sporthal IJmuiden-Oost
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Flashing Heiloo X12-3 - VBC Akrides X12-124 - 58
    6 apr.De Hoppers X12-1 - Flashing Heiloo X12-362 - 12
  • Poulestanden Flashing Heiloo X12-3 ( 5e divisie X12 5D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1The Lions X12 1 (VR)10100054014939120
    2BV Aalsmeer X12-21080245924321616
    3Volendam X12 1 (VR)1080251322428916
    4Mapleleaves X12-21070343123219914
    5Flashing Heiloo X12-310604257367-11012
    6BC Flying Oost X12-21060440529710812
    7BV Amsterdam X12-310406255404-1498
    8BV Lisse X12 1 (VR) *10307198356-1584
    9Blue Stars X12-310109211461-2502
    10Onze Gezellen X12-410109294509-2152
    11Hillegom'85 X12 1 ***10109176497-3210

    Poulestanden Flashing Heiloo X12-3 ( 5e divisie X12 5D 02 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Hoppers X12-111110066935931022
    2JBC/Noorderhaven X12-11280463938525416
    3VBC Akrides X12-11170453339913414
    4Onze Gezellen X12-31160567644523112
    5BV Noordkop X12-211407370548-1788
    6Flashing Heiloo X12-311308341538-1976
    7L.C. Players X12-1110011153707-5540