• VU16 Landskampioen 2019
  • Flashing Heiloo X14 1

  • Flashing Heiloo X14-1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Blokland, Gijs vanTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Flashing Heiloo X14-1 ( 5e divisie X14 5D 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Flashing Heiloo X14-1990063821342518
    2BC APOLLO Amsterdam X14-5970240927213714
    3Volendam X14-1970248228819414
    4K.T.C. X14-2960350637513112
    5JBC/Noorderhaven X14-195044193893010
    6BV Noordkop X14-39405299328-296
    7De Hoppers X14-39207205506-3014
    8Windmills X14-29306327338-114
    9HBC X14-29108292489-1972
    10Onze Gezellen X14-49108234613-3790

    Poulestanden Flashing Heiloo X14-1 ( 4e divisie X14 4D 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Flashing Heiloo X14-110100052834018820
    2BV Noordkop X14-21070352337814514
    3Harlemlakers X14-1105054414073410
    4The Sea Devils X14-110406396464-688
    5Alkm.Guardians X14-110307368529-1616
    6Onze Gezellen X14-210109410548-1382
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Blokland, Stijn vanTeamspeler
    Graaff, Liam Van DerTeamspeler
    Kluwer, KrisTeamspeler
    Krudde, MarijnTeamspeler
    Michon, JonasTeamspeler
    Robert, MaceTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Flashing Heiloo X14-1

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    52,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    34,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd