• VU16 Landskampioen 2019
  • Dag Zaal Plaats Tijd Team Trainers
    Zondag Vennewater Heiloo 9.30 - 11.00 Basketball'scool Kris, Ilian, Tom, Sander, Wessel
      Vennewater Heiloo 11.00 - 12.30 Talents: 2006, 2007, 2008 Tristan
            vacant   
               
    Maandag Vennewater Heiloo 21.00 - 22.30 Heren 1 + JU22 David, Hans, Dana
               
      Burenweg Heiloo 18.15 - 19.30 XU12 Tim
          19.30 - 20.45 Dames 1 Arno
          20.45 - 22.00 Trainingsgroep nvt
               
    Dinsdag Vennewater Heiloo 17.30 - 19.00 JU16 Eredivisie Julian, Miguel
          17.30 - 19.00 XU14 Aaron
               
      Burenweg Heiloo      
          19.45 - 21.00 JU16 Soufian, Stan
          21.00 - 22.30 Heren 2 nvt
               
      Hoornse Vaart Den Helder 17.00 - 19:00 JU18 Tweede Divisie Han
          17.00 - 19:00 JU18 Eredivisie Tristan
               
      Doelenplein Haarlem 18:30 - 20:00 VU21 Eredivisie Menno
               
    Woensdag Vennewater Heiloo 17.15 - 18.45 JU18 Tweede Divisie Han
          17.15 - 18.45 XU12 Tim
               
      Burenweg Heiloo      
          19.30 - 21.00 JU22 Dana, David
          21.00 - 22.15 Heren 1 Hans
               
      De Brug IJmuiden-Oost 19.20 - 20:40 VU21 Eredivisie Menno
               
      De Slenk Den Helder 17.00 - 19:00 JU16 Eredivisie Tristan, Julian, Miguel
          19.00 - 21:00 JU18 Eredivisie Tristan
               
    Donderdag Vennewater Heiloo 17.30 - 18.30 XU8  Marnix, Sandro, Tom en Kris
          17.30 - 19.00 XU10 Marnix, Sandro, Tom en Kris
               
      Burenweg Heiloo 18.45 - 20.15 JU18 Tweede Divisie Han
          20.15 - 21.45 Heren 3 nvt
               
    Vrijdag Vennewater Heiloo 17.30 - 18.45 VU21 Eredivisie Menno
          17.30 - 18.45 JU16  Soufian, Stan
               
      Burenweg Heiloo 19.00 - 20.15 XU14 Aaron
          20.15 - 21.45 Dames Frank
               
      De Slenk Den Helder 17.00 - 19:00 JU16 Eredivisie Tristan, Julian, Miguel
          19.00 - 21:00 JU18 Eredivisie Tristan