• VU16 Landskampioen 2019
  • Programma (meest actueel, beheerd door de bond)

    DatumWedstrijdStatusAccommodatieDetails
    do 19-mei. 20:00HBC MSE 2 - Flashing Heiloo MSE 3 **Te spelenDe Draai
    vr 20-mei. 20:00Orange Lions Academy V20 1 - Flashing Heiloo V20 1Te spelenSporthallen Zuid
    za 21-mei. 15:00BV Hoofddorp MSE 2 - Flashing Heiloo MSE 1Te spelenSportcomplex Koning Willem-Alexander
    zo 22-mei. 11:00U.S. VSE 4 - Flashing Heiloo VSE 1 *Te spelenAmstelcampushal
    zo 22-mei. 12:30BV Groningen M18 1 - Flashing Heiloo M18 1Te spelenSporthal Europapark
    zo 22-mei. 15:00U.S. MSE 5 - Flashing Heiloo MSE 3 **Te spelenAmstelcampushal
    za 28-mei. 14:00Flashing Heiloo V20 1 - B.V. Batouwe V20 1Te spelenHet Vennewater
    za 28-mei. 14:00Flashing Heiloo M16 2 - BC APOLLO Amsterdam M16 4Te spelenHet Vennewater
    za 28-mei. 16:00Flashing Heiloo MSE 3 ** - Blue Stars MSE 2Te spelenHet Vennewater
    za 28-mei. 16:00Flashing Heiloo M18 1 - BV Hoofddorp M18 1Te spelenHet Vennewater
    za 28-mei. 18:00Flashing Heiloo VSE 1 * - VBC Akrides VSE 2Te spelenHet Vennewater
    za 28-mei. 18:00Flashing Heiloo MSE 1 - De Hoppers MSE 1Te spelenHet Vennewater
    zo 29-mei. 12:30Flashing Heiloo M18 1 - BV Groningen M18 1Te spelenHet Vennewater
  • Wedstrijden, jury, scheidsrechters en vervoer komend weekend >>>

    Vrijdag 20 mei

    Uit

    Tijd

    Vertrek

    Team

    Tegen

    Sporthal

    Plaats

    Vervoer

    20:00

    18:30

    Meisjes U20

    Orange Lions

    Sporthallen Zuid

    AMSTERDAM

    Zelf

     

    Zaterdag 21 mei

    Uit

    Tijd

    Vertrek

    Team

    Tegen

    Sporthal

    Plaats

    Vervoer

    15:00

    13:30

    Heren 1

    BV Hoofddorp

    De Estafette

    NIEUW-VENNEP

    Zelf

    17:15

    16:00

    Dames 1

    Onze Gezellen

    Onze Gezellen Sporthal

    HAARLEM

    Zelf

     

    Zondag 22 mei

    Uit

    Tijd

    Vertrek

    Team

    Tegen

    Sporthal

    Plaats

    Vervoer

    11:00

    09:45

    Dames 1

    U.S.

    Amstelcampushal

    AMSTERDAM

    Zelf

    12:30

    09:30

    Mannen U18

    BV Groningen

    Gomarus College

    GRONINGEN

    vd Maat, Koffeman
    Verbiest

    15:00

    13:45

    Heren 3

    U.S.

    Amstelcampushal

    AMSTERDAM

    Zelf

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.Flashing Heiloo MSE 3 ** - The Sea Devils MSE 263 - 60
    14 mei.Flashing Heiloo M18 1 - BC Gaasperdam Warriors M18 177 - 69
    14 mei.Flashing Heiloo VSE 1 * - The Sea Devils VSE 125 - 57
    14 mei.Flashing Heiloo MSE 1 - U.S. MSE 468 - 46
    14 mei.Flashing Heiloo MSE 2 - U.S. MSE 364 - 54
    14 mei.Flashing Heiloo M16 2 - Racing Beverwijk M16 242 - 72
    14 mei.Flashing Heiloo V20 1 - Landslake Lions V20 147 - 56
    10 mei.Flashing Heiloo V20 1 - Landstede Hammers V20 174 - 54
    8 mei.MBCA A'veen M18 2 - Flashing Heiloo M18 141 - 97
    8 mei.Landslake Lions MSE 1 - Flashing Heiloo MSE 273 - 43
    7 mei.BV Amsterdam M22 1 - Flashing Heiloo M22 168 - 86
    7 mei.BV Hoofddorp VSE 3 K - Flashing Heiloo VSE 1 *20 - 0
    7 mei.BV Hoofddorp X12 2 - Flashing Heiloo X12 1 (VR)81 - 18
    7 mei.BC Triple ThreaT MSE 1 - Flashing Heiloo MSE 1103 - 68
    7 mei.Flashing Heiloo M16 2 - Harlemlakers M16 171 - 34
    7 mei.BC Utrecht Cangeroes V20 1 - Flashing Heiloo V20 163 - 59